videokamera- inzerce a bazar
Videokamery

Videokamery - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Videokamery

25. 8.
pátek
Profesionální kamera do auta Profesionální kamera do auta

Prodám špičkovou novou kameru TrueCam A7s do auta. Kamera má rozlišení 2304x1296p, FULL HD 1080p@45FPS, české menu, detekci rychlostních radarů, GPS, G-Senzor, noční režim, funkce TACHOMETR, detekce pohybu, funkce časové smyčky, dva držáky na sklo, LCD displej, LED ..

3.990,-
Česká Lípa
3. 6.
sobota
Sportovní minikamera AEE Sportovní minikamera AEE

Prodám špičkovou sportovní kameru AEE. Dokonalé plynulé FULL HD, které zachytí každý detail v seberychlejším pohybu. Rozlišení: 4K, 2,7K, Full HD/60 FPS, 16 Mpix foto,WiFi, Bluetooth, vodotěsnost 40 m, G-senzor, Touch LCD, variabilní úhel záběru, podpora SD UHS-I karet až 64 GB. ..

3.790,-
Česká Lípa
17. 4.
pondělí
Minikamera Lamax na outdoor Minikamera Lamax na outdoor

Nabízím novou kameru miniaturních rozměrů Lamax Action X7. Ideální na kolo, surf, létání atd. Ńatáčí video v top kvalitě. Volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

1.990,-
Česká Lípa
2. 4.
neděle
Sportovní minikamera GoPro HERO Session Sportovní minikamera GoPro HERO Session

Prodám ještě nepoužitou, novou mini kameru GoPro HERO Session. Ideální na kolo, surf, létání atd. Ńatáčí video ve vysoké kvalitě.

6.490,-
Česká Lípa
25. 3.
sobota
Sportovní minikamera Lamax Sportovní minikamera Lamax

Prodám úplně novou, ještě nepoužitou sportovní kameru Lamax Action X7. Umí natáčet cokoliv a kdekoliv. Dokonce i 30m pod hladinou. Přidám i čelenku na připevnění kamery. V případě zájmu mě kontaktujte prosím na telefonním čísle.

1.990,-
Česká Lípa
3. 2.
pátek
Minikamera na sport AEE MagiCam MD10 Minikamera na sport AEE MagiCam MD10

Prodám zcela novou, nepoužitou mini sportovní kameru AEE MagiCam MD10. Jde o kameru extrémně malých rozměrů a nízké hmotnosti, kterou snadno připevníte na tělo, takže ji využijete při jakékoliv akci. Kamera natáčí v rozlišení Full HD. V případě zájmu prosím o telefonický ..

4.990,-
Česká Lípa
21. 1.
sobota
Sportovní mini kamera AEE Sportovní mini kamera AEE

Prodám zcela novou, nepoužitou sportovní mini kameru AEE MagiCam MD10. Kamera je ještě v záruce. Jedná se o mini FULL HD kameru, 1080p 30fps, 8Mpix, WiFi, videotimelapse, automatické zahájení natáčení při hluku nad 65dB. Vodotěsné pouzdro do 10m. Prosím upřednostňuji telefonický ..

4.990,-
Česká Lípa
7. 1.
sobota
Prodejní váha vodotěsná Excell Prodejní váha vodotěsná Excell

Prodám zcela novou, nepoužitou profesionální cejchuschopnou vodotěsnou digitální váhu s váživostí do 15kg použitelná v gastro provozech. Odolává prachu i vodě. Plná záruka.

7.139,-
Hradec Králové

Stránka: 1

Videokamery

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Videokamery.
Pro změnu inzertní rubriky z Videokamery na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Videokamery
Nápověda - Podmínky - RSS